Парафія свв. Володимира і Ольги УГКЦ


Парафія свв. Володимира і Ольги УГКЦ


Порядок Богослужінь

Робочі дні

Свята Літургія за упокій, панахида

6:30

Свята Літургія за упокій, панахида

8:00Свята Літургія за всяке прошення, Молебен

9:30

Свята Літургія за всяке прошення, Вечірня

18:00Неділя та святкові дні

Утреня

6:00

Свята Літургія

7:00; 9:00; 11:0013:00; 15:00; 18:00

Вечірня

19:00Богослужіння Великого посту 2023 р.Б.

Графік Богослужінь на Перший тиждень Великого посту


Графік Богослужінь на період Великого Посту з 06.03.2023 по 08.04.2023 р.Б.


Графік Богослужінь на Страсний тиждень Великого посту
Сповідь недужих

Якщо хтось у зв’язку з хворобою (навіть якщо людина не чує, втратила пам'ять після інсульту, не розмовляє) чи з інших причин не може прийти до церкви, щоб приступити до святої сповіді та причастя, просимо кликати священика на сповідь додому чи до лікарні, і не відкладати таку важливу потребу.

Молитви-чування

Кожного першого четверга місяця відбуваються нічні молитви-чування з молитвами на оздоровлення. Початок о 19:00 у каплиці св. Пантелеймона.

Молитви на оздоровлення

Щосуботи відбуваються молитви на оздоровлення:      ● Свята Літургія о 9:30;     ● Молебень до Матері Божої      ● Благословення хрестом з мощами святих Івана Золотоустого, Василія Великого, Клементія папи Римського, Григорія Назіанського, блаженного Миколая Чарнецького;      ● Молитви з покладанням рук на голову та благословення свяченою водою.

Молитви у різних потребах

На прохання вірних священики храму кожного дня після Святої Літургії, яка розпочинається о 9:30 (у неділю в часі між Святими Літургіями) моляться у різних потребах (наприклад за дітей, які налякалися; за подружжя, що немає дітей; за тих, хто перебуває у стані депресії, готується до складної операції, хто узалежнений від алкоголю, наркотиків, азартних ігор, тощо). 


Illustration